OMO Tabletter 

En ny generasjon tabletter til tøyvask har  kommet på markedet. OMO tablettene er mer effektive, tar bedre vare på fargene og er enklere å bruke.

OMO Color tabletterOMO Ultra hvitt tabletter 

 

 

 

 

 

Tablettene ligger i en praktisk åpne-lukke eske. Tablettene har riktig dosering og skal legges direkte i vaskemaskinenes doseringskammer. En tablett er lik en vask.

  Printversjon>>
Tilbake
Produkter

OMO

Mer om tøyvask

Lilleborg Forbrukerservice

Lilleborg Forbrukerservice er Norges fremste kompetansesenter innen vask og personlig hygiene. All vår utadrettede virksomhet har som oppgave å hjelpe folk til å få bedre kunnskap om vask og stell av tekstiler, vask av interiør og personlig hygiene.

Les mer
Ren Kunnskap

Her på Lilleborg vet vi at mange har spørsmål knyttet til vask, rengjøring og hygiene. Hvert år tar over 20 000 personer kontakt med Lilleborg Forbrukerservice, der fire dyktige forbrukerkonsulenter har det travelt med å gi nyttige råd og tips.

Les mer